راهنمای خرید تلویزیون در سال ۹۸

به علت نواسانات بازار شاهد کاهش خرید مردم هستیم و به این سبب با کاهش خرید ، اطلاعات در مورد انواع تلویزیون کاهش یافته و حساسیت و دقت حین خرید بالا رفته است .به همین علت تیم فروش نواکالا تصمیم به ارائه مطلبی شامل راهنمایی های لازم هنگام خرید تلویزیون کرده.راهنمای خرید تلویزیون در سال ۹۸


برای دستیابی به بهترین کیفیت و لذت از تماشا ، میتونید از اینجا جدیدترین تلویزیون ها را مشاهده و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.


فاکتور های لازم هنگام خرید تلویزیون که باید به آن ها دقت داشت :

سایز صفحه :

سایز تصویر باید متناسب با محیط قرارگیری تلویزیون باشد.

کیفیت تصویر :

میزان کیفیتی که مشتری از تلویزیون میخواهد.

طراحی و کیفیت ساخت :

کیفیت ساخت و زیبایی ظاهری دو فاکتور اصلی این بخش هستند که با توجه به جنس بدنه و پایه تلویزیون و زیبایی کلی طراحی آن در نظر گرفته می‌شوند.

ورودی :

 تعداد ورودی های دیجیتال وآنالوگ ، دسترسی و محل قرارگیری درگاه ها و وجود درگاه HDMI ، همگی از اهمیت بالایی برخوردار میباشند.

وضوح تصویر یا Resolution :

منظور از وضوح تصویر تعداد پیکسل‌ های تشکیل‌ دهنده صفحه نمایش است. هر چه که تعداد پیکسل‌ها در یک اندازه مشخص از صفحه نمایش بیشتر باشد، میزان وضوح تصویر بیشتر ، در نتیجه تلویزیون از کیفیت تصویر بالاتری برخوردار خواهد بود.

تکنولوژی ساخت :

تکنولوژی LCD , LED , QLED , OLED . میزان ضخامت صفحه نمایش در تلویزیون های OLED و QLED در حد قابل توجهی کاهش یافته و تلویزیون های ظریف و خوش ساختی می‌باشند.تلویزیون OLED دارای وزن پایین تر، مقاومت بالاتر در برابر گرما و ضربه و مصرف پایین تر انرژی به نسبت سایر نمایشگر ها هستند.

ارزش خرید نسبت به قیمت :

این فاکتور تمامی فاکتورهای بالایی را نسبت به قیمت محصول می‌سنجد و نشان‌دهنده کارایی کلی محصول در برابر قیمت آن است.راهنمای خرید تلویزیون در سال ۹۸


در مورد تفاوت تلویزیون QLED و OLED بیشتر بخوانید.


تلویزیون

برای دستیابی به بهترین کیفیت و لذت از تماشا ، میتونید از اینجا جدیدترین تلویزیون ها را مشاهده و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.