فروشگاه اینترنتی نواکالا - دستگاه ساخت کوکتل پدیکور
قرص ماشین ظرفشویی

فواید قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی حاوی مواد ضروری برای شستشوی بهینه ظروف در ماشین ظرفشویی است. مواد فعال در سطح، هنگامی که با آب مخلوط می‌شوند، بقایای مواد غذایی را از روی ظروف جدا کرده و می‌شویند. قرص ظرفشویی همچنین شامل آنزیم‌هایی است که مواد نشاسته‌ای و پروتئینی را تجزیه کرده و از بین می‌برد. قرص ظرفشویی به گونه‌ای طراحی شده است که به مقابله با مشکلات ناشی از سختی آب کمک کرده و به علت دارا بودن سفید کننده ایمن، سرسخت‌ترین لکه‌ها را نیز ازبین می‌برد.

پس از آنکه قرص ظرفشویی را در محفظه شوینده قرار دهید، دستگاه به تدریج و در زمان مناسب محتوای قرص را آزاد می‌کند و اجازه می‌دهد که قرص در آب تجزیه شود و ظروف شما را تمیز کند. قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس، علاوه بر چربی زدایی قوی و از بین بردن بوی بد ظروف، منجر به براق و درخشان شدن ظروف استیل و شیشه می گردد. همچنین با جلوگیری از تشکیل رسوب در ماشین ظرفشویی به طول عمر آن می افزاید.

وقتی صحبت از استفاده از قرص ماشین ظرفشویی می‌شود، راحتی چشم‌گیر استفاده در مقایسه با پودرها و ژل‌ها نخستین چیزی است که به چشم می‌آید. قرص ظرفشویی مقدار دقیقی از شوینده را در اختیار شما قرار می‌دهد و احتمال ریخته‌شدن آن در همه‌جا کمتر از فرم‌های دیگر شوینده است. در صورت اضافه کردن مقداری بیش از حد شوینده، این احتمال وجود دارد که کف اضافی در ماشین ظرفشویی ایجاد شود؛ اتفاقی که علاوه بر نشت کردن و آلوده کردن آشپزخانه، عمر ماشین ظرفشویی شما را نیز کاهش می‌دهد. با توجه به دوز دقیق قرص ظرفشویی، در تعمیرات آینده دستگاه خود نیز صرفه‌جویی می‌کنید.
یکی دیگر از مزایای قرص ظرفشویی این است که تنها از ماده شوینده تشکیل نشده است، بلکه حاوی دستیار آبکشی و مواد افزودنی دیگری هم هست که می‌تواند کیفیت شستشوی ماشین ظرفشویی شما را به شدت بهبود ببخشد. در واقع آن دایره قرمز در وسط قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس، دستیار آبکشی است و هدف آن کمک به پاک کردن بقایای مواد شوینده از ظروف شما است تا شستشوی نهایی به آن تمیزی و براقی که همه به دنبال آن هستیم دست پیدا کند. قرص ظرفشویی همچنین می‌تواند کارهایی مانند شستشوی اولیه و چربی‌ زدایی را با یکدیگر ترکیب کند تا به زمان کمتری برای خیساندن و شستشوی نهایی نیاز باشد. قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس علاوه بر این‌ها، به تمیز شدن ماشین ظرفشویی شما نیز کمک می‌کند.